Наша адреса: verchovyna@at.ua      *****    Шануємо і пам'ятаємо невинно убієних Героїв України!    *****      Наша адреса: verchovyna@at.ua
Вхід на сайт

Меню сайту

Онлайн камера

Погода

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Головна » 2017 » Грудень » 26 » Четверо верховинок отримали почесне звання "Мати-героня"
8:19 AM
Четверо верховинок отримали почесне звання "Мати-героня"

   Днями, 30 жінкам із Франківщини присвоїли звання “Мати-героїня”. Про це пише інтернет-портал м.Верховина посилаючись на відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

   За особистий внесок у примноженні матеріальних та духовних цінностей, самовіддану працю, виховання дітей та активну громадську діяльність Президент України видав Указ, згідно з яким 30 матерям Івано-Франківської області, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятеро і більше дітей, присвоїли почесне звання "Мати-героїня" а саме:

   Богорочанського району – 2 особам,

   Верховинського району – 4 особам,

   Галицького району – 2 особам,

   Городенківського району – 2 особам,

   Косівського району – 3 особам,

   Коломийського району – 1 особі,

   Надвірнянського району – 4 особам,

   Рожнятівського району – 3 особам,

   Рогатинського району – 1 особі,

   Тлумацького району – 4 особам,

   м. Івано-Франківськ – 1 особі,

   м. Калуш – 1 особі,

   м. Болехів – 1 особі,

   м. Яремче – 1 особі.

   Довідково:

   Почесне звання "Мати-героїня" присвоюється Указом Президента України жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку п’ятеро та більше дітей.

   Згідно з "Положенням про почесні звання України", затвердженим Указом Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 зі змінами, клопотання про присвоєння почесного звання "Мати-героїня", що порушуються  органами  місцевого  самоврядування згідно із заявою жінки,  яка  претендує  на  присвоєння  такого  почесного  звання, розглядаються  відповідними  місцевими  державними адміністраціями впродовж місяця  з  дати  надходження  такої  заяви.

   Надалі клопотання про присвоєння почесних звань, які порушуються органами місцевого самоврядування,  подаються до обласної державної адміністрації.

   Обласна державна адміністрація відправляє нагородний пакет документів на попереднє погодження до Міністерства соціальної політики України, після чого – до Адміністрації Президента України для прийняття остаточного рішення про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

   Жінкам, яким присвоєне це почесне звання, виплачується одноразова винагорода в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (Указ Президента України від 25 грудня 2007 №1254).

   Для отримання такої винагороди потрібно звернутися з відповідною заявою в управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

   У разі коли жінка, якій присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", не отримала винагороди протягом відповідного бюджетного періоду з поважних причин, вона має право звернутися за її отриманням у наступному бюджетному періоді і отримати винагороду виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно таке звання.

Переглядів: 448 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Календар

Архів записів