Наша адреса: verchovyna@at.ua      *****    Шануємо і пам'ятаємо невинно убієних Героїв України!    *****      Наша адреса: verchovyna@at.ua
Вхід на сайт

Меню сайту

Онлайн камера

Погода

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Нардеп Соловей просить в Уряду 250 мільйонів гривень на зарплати бюджетникам краю
8:02 AM
Нардеп Соловей просить в Уряду 250 мільйонів гривень на зарплати бюджетникам краю

   Після неодноразових звернень громадян народний депутат від Верховинщини, Косівщини та Снятинщини - Юрій Соловей на пленарному засіданні Верховної Ради України звернувся до Уряду з вимогою передбачити стабілізаційну дотацію в розмірі 250 мільйонів гривень в цілому для потреб Івано-Франківської області.

   Йдеться про недофінансування по заробітним платам для технічного персоналу, який працює в школах та медзакладах, а також педагогічних працівників дошкільних закладів освіти.

   "Сьогодні по бюджетній галузі, зокрема, я маю на увазі техперсонал, який працює в школах, в медичних закладах, по педагогічній галузі, особливо в дошкільних закладах, складається ситуація, коли ми маємо незабезпеченість фінансування до кінця цього року. Для прикладу по Снятинському району заборгованість і недостатність фінансування складає 20 мільйонів гривень.

   Зокрема, по медичній галузі – 8,7 мільйона гривень, в освітянській галузі – 11 мільйонів гривень. По Косівському району заборгованість по освітянській галузі, а мова йде про техперсонал, який працює в школах, про педагогічних працівників, які працюють в дошкільних закладах освіти, про позашкільну освіту, складає понад 12 мільйонів гривень. Аналогічна ситуація і у Верховинському районі", – повідомив Юрій Соловей.

   Народний обранець переконує, що ситуація, коли в одній школі заробітна плата вчителів фінансується напряму з Державного бюджету, а технічного персоналу, чи педагогічних працівників, які працюють у дошкільних навчальних закладах – фінансуються з місцевого бюджету зовсім за іншими ставками, є неприйнятною. Саме тому парламентар звернувся до Уряду з вимогою негайно виправити цю ситуацію.

   "В Івано-Франківській області загальна сума незабезпечення до кінця року по медичній і освітянській галузі складає 250 мільйонів гривень. Саме тому я звертаюсь до Уряду передбачити стабілізаційну дотацію в розмірі 250 мільйонів гривень в цілому для потреб Івано-Франківської області для того, щоб працівники дошкільних навчальних закладів, техперсонал шкіл, працівники медичних закладів були забезпечені необхідним рівнем заробітної плати до кінця поточного року. Більше того, прошу оформити дане звернення у вигляді офіційного депутатського запиту", – акцентував народний обранець.

Переглядів: 190 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Календар

Архів записів