Наша адреса: verchovyna@at.ua      *****    Шануємо і пам'ятаємо невинно убієних Героїв України!    *****      Наша адреса: verchovyna@at.ua
Вхід на сайт

Меню сайту

Онлайн камера

Погода

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Туристична галузь Прикарпаття перевиконала план по відрахуванням у бюджет
8:06 AM
Туристична галузь Прикарпаття перевиконала план по відрахуванням у бюджет

   Днями, в обласному центрі Прикарпаття відбулося перше засідання туристичної ради Івано-Франківської області. Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

   З вітальним словом до присутніх звернулась перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, яка наголосила на тому, що створення такого органу є актуальним і доцільним для Прикарпаття, адже відповідно до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року туристично-рекреаційна сфера є однією із пріоритетних.

   "Маємо великі очікування, що цим кроком ми активізуємо діалог влади, бізнесу і громадського сектору з метою розвитку туризму на Прикарпатті", – зауважила М. Савка.

   Слід зауважити, що туристична рада Івано-Франківської області – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, який створений при управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій. Склад ради сформований з числа представників підприємств, установ, організацій, пов’язаних зі сферами туризму, курортів, транскордонного співробітництва.

   Мета діяльності туристичної ради – координація взаємодії між усіма учасниками туристичного ринку Івано-Франківської області; розвиток державно-приватного партнерства у сфері туризму, залучення інвестицій і транскордонного співробітництва; спільне представлення туристичного потенціалу та інвестиційних проектів Прикарпаття на регіональному, національному і міжнародному ринках через презентації, участь у виставках, конференціях, конгресах тощо.

   Нагадаємо, за 11 місяців цього року Івано-Франківщину відвідали понад 2,2 млн туристів і екскурсантів. Туристичний збір за 2016 рік становив 2,3 млн грн, а за 11 місяців 2017 року – 3 млн грн. Це становить 128% річного показника минулого року.

   У 2017 році на виконання робіт з ремонтів автомобільних доріг з державного і місцевих бюджетів спрямовано 569 млн гривень. Покращено залізничне сполучення Івано-Франківщини з іншими регіонами країни, оновлено рухомий склад міжрегіональних та регіональних поїздів, призначено нові потяги з Костянтинівки, Одеси, Харкова.

   Щороку за рахунок коштів обласної програми розвитку туризму відбувається облаштування територій рекреаційного призначення, встановлюються туристично-інформаційні стенди. Завершена реалізація інфраструктурного туристичного проекту "Івано-Франківська область – край для туризму", зокрема, споруджено візит-центри у м.Галичі та с.Ільці Верховинського р-ну.

   У рамках державно-приватного партнерства між облдержадміністрацією та представниками туристичного бізнесу триває активна робота з популяризації природної і культурної автентики регіону.

Переглядів: 185 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Календар

Архів записів