Наша адреса: verchovyna@at.ua      *****    Шануємо і пам'ятаємо невинно убієних Героїв України!    *****      Наша адреса: verchovyna@at.ua
Вхід на сайт

Меню сайту

Онлайн камера

Погода

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Головна » 2018 » Січень » 9 » У Верховинській райраді відбулася нарада за участю нардепа Княжицького
2:57 PM
У Верховинській райраді відбулася нарада за участю нардепа Княжицького

   Днями, в місті Верховина голова районної ради Іван Шкіндюк спільно з народним депутатом України Миколою Княжицьким провів робочу нараду з працівниками апарату районної ради, начальником фінансового управління РДА В. Ватаманюком з питань затвердження районного бюджету на 2018 рік, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати за 2017 рік та розглянули проблемні питання в лісовій галузі.

   За інформацією прес-служби РДА, Іван Юрійович підкреслив,  що, на жаль, чинні нормативно-правові акти України, які стосуються розподілу субвенцій та дотацій  між місцевими бюджетами, не враховують особливості гірських регіонів. В першу чергу –  медичної субвенції, додаткової дотації  на фінансування установ освіти, переданої  з державного бюджету на місцевий бюджет для району, та базової дотації.

   Незабезпеченість фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ у проекті районного бюджету на 2018 рік становить 39280,5  тис. грн., з них:

   - по установах освіти – 20226,3 тис. грн., в тому числі за рахунок додаткової дотації на фінансування установ освіти – 13258,6 тис. грн. (6,0 місячних фонди оплати праці), за рахунок коштів місцевих бюджетів – 6967,7 тис. грн. (4,0 місячних фонди оплати праці);

   - по галузі "Охорона здоров’я" – 12424,4 тис. грн. або 5,0 місячних фонди оплати праці, з яких на здійснення диференціації в заробітній платі –   3239,7 тис.грн.;

   - по установах соціального захисту, молодіжної політика, культури та фізичної культури – 5516,9 тис. грн. або 4,0 місячних фонди оплати праці.

Учасники наради попросили народного депутата України підтримати ініціативу районної ради щодо збільшення розміру медичної субвенції та додаткової дотації   на фінансування установ освіти, переданої  з державного бюджету на місцевий бюджет для Верховинського району у 2018 році за рахунок введення додаткового коефіцієнту для гірських районів при розподілі медичної субвенції та додаткової дотації,   враховуючи специфіку нашого гірського району.

   Також вважаємо за необхідне розрахунок обсягів базової дотації та цільових субвенцій і дотацій з державного бюджету для бюджетів гірських районів здійснювати шляхом формування бюджету "знизу – до верху", врахування бюджетних запитів та наявної мережі бюджетних установ і штатної чисельності.

   Учасники наради обговорили та підтримали необхідність реалізації ідеї пропагування автентичної культури і мистецтва гуцулів  в усіх регіонах України.

   Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Микола Княжицький підтримав необхідність вирішення життєво важливих питань бюджетної політики, питань соціально-економічного і культурного розвитку району та сприятиме їх вирішенню на державному рівні.

Переглядів: 215 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Календар

Архів записів